OSIEDLE GOLD ANGEL – DOM W STANIE SUROWYM 184 m2

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
590 000 PLN , Pow. 184 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
184 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Stoczek
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
34962271
Powierzchnia działki:
1 006 m2
Cena za m2:
3 207 PLN
Ukryte wśród pól i lasów, na skraju mazowieckiej wsi Żulin w gminie Skoczek powiatu Węgrowskiego Osiedle Gold Angel to prawdziwa enklawa ciszy i spokoju. Jeżeli Twoim marzeniem jest znaleźć miejsce w przepięknym otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku miasta - ten przyjazny zakątek to wspaniała propozycja właśnie dla Ciebie! 184 m2 dom parterowy z poddaszem dostępny jest w stanie surowym, posiada przy tym zadaszenie z dachówki i spory garaż. W połączeniu z aż 1006 m2 działką z możliwością dokupienia sąsiedniego kawałka ziemi z projektem budowlanym, stanowi kuszącą propozycję, której warto się bliżej przyjrzeć!
Twoja zaciszna przystań w malowniczej scenerii
Czasy w jakich przyszło nam żyć sprawiają, że każdy z nas, w głębi serca zaczyna pragnąć swojego azylu, gdzieś z dala od miasta, wśród natury. Ta piękna nieruchomość we wsi Żulin może stać się odzwierciedleniem tego marzenia - pozwala bowiem stworzyć wyjątkową przestrzeń do sielskiego życia, miejsce ucieczki przed hałasem miasta lub na wypadek trudnych, nieoczekiwanych zdarzeń, ale i genialną bazę dla weekendowych wypadów na łono przyrody.
Na ponad 1000 m2 działce z możliwości dokupienia sąsiedniej, można stworzyć anielski zakątek dla całej rodziny. Dom w stanie surowym został zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie. Na 184 m2 przewiduje widny aneks kuchenny otwarty na salon, przestrzeń na sypialnię, piękną łazienkę, jak i spore poddasze do zagospodarowania. Projekt przewiduje również obszerny zadaszony taras oraz wygodny garaż. Stan surowy nieruchomości pozwala na jej niczym nieograniczoną aranżację - można stworzyć tutaj swoją wiejską chatkę w stylu rustykalnym, jak i nowoczesny dom w modernistycznym stylu.
Osiedle Gold Angel - sielsko, anielsko, w sam raz dla rodziny
Osiedle docelowo będzie obejmować 16 działek z domkami, dotychczas powstały 4 budynki, a pozostałe działki (z zatwierdzonym projektem i pozwoleniem na budowę) pozostają do zagospodarowania. Najbliższe otoczenie jest zadbane, pełne zieleni, a przy tym urzeka wiejską atmosferę. Sam dom posiada zaplanowaną przestrzeń pod wykonanie zbiorników na nieczystości stałe oraz studnie w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Wkrótce do skrzynki elektrycznej przylegającej do działki zostanie podłączony prąd.
Żulin - urokliwa miejscowość wśród pól i lasów
Jeżeli marzysz o domu w otoczeniu kojącej natury, który zapewni Tobie i Twoim najbliższym przyjazną przestrzeń - inwestycja w Żulinie to opcja warta rozważenia. Malowniczy rejon gminy Skoczek w powiecie Węgrowskim tworzy sielski klimat mazowieckiej wsi. Znajdziesz tutaj mnóstwo okazji do obcowania z przyrodą, w tym piękne lasy, gdzie oddasz się grzybobraniu, długim spacerom oraz obserwacji świata fauny i flory, ale i kojącą rzekę Liwiec. W pobliżu urzekają urocze miejscowości, gdzie znajdziesz wszystko co do życia niezbędne, w tym stary parafialny kościół św. Michała Archanioła, któremu osiedle zawdzięcza swą nazwę. Miejsce to jest przy tym świetnie skomunikowane z Warszawą, do której dotrzesz w niespełna godzinę trasą S8 lub przez Mińsk Mazowiecki.
Dom na osiedlu Gold Angel to płótno, które możesz namalować po swojemu. To idealna przestrzeń aby stworzyć swój azyl, do którego można umykać kiedy tylko poczujemy potrzebę aby odetchnąć, uciec przed problemami czy spędzić czas wśród przyrody.
Nie zwlekaj i już dziś poznaj to anielskie miejsce bliżej!
Nieprawidłowy adres E-mail