Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę

Mieszkanie na wynajem
2 100,00 PLN , Pow. 32,30 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32,30 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Nowodworska
Rok budowy:
1999
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
34964550001
Cena za m2:
65,02 PLN
Do wynajęcia nietuzinkowa kawalerka z widokiem na Wał Wiślany.

Do wynajęcia unikalna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,3 m2 położona przy ul. Nowodworskiej tuż przy Wałach Wiślanych na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 4. piętrze (winda) w budynku na zielonym, kameralnym i grodzonym osiedlu.
Kawalerka posiada niespotykany, dynamiczny układ pomieszczeń, który nadaje jej charakteru apartamentu typu studio. Jeśli cenisz sobie indywidualny styl, spokój i bliskość natury ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Rozkład mieszkania:
- pokój
- centralnym punktem jest jasny pokój dzienny z dębowym parkietem, gdzie wygodne sofy i designerskie akcenty (jak podświetlane szklane witryny w ścianach) tworzą idealną przestrzeń do relaksu. Ogromnym atutem są okna wychodzące bezpośrednio na Wał Wiślany.
- kuchnia - oddzielona od pokoju ścianką z luksferów, kompaktowa ale i funkcjonalna. Została wyposażona w lodówkę z zamrażarką, dwupalnikową płytę elektryczną, mikrofalówkę, zlewozmywak i pralkę. Obok wydzielono strefę do pracy przy biurku.
- przedpokój - z wygodnym wieszakiem na ubrania wierzchnie. Z przedpokoju prowadzi wejście do praktycznie zaaranżowanej garderoby i przestronnej łazienki.
- łazienka - obszerna, z wygodną kabiną prysznicową, umywalką z dużym lustrem i toaletą. W łazience znajduje się też szafa gospodarcza, która z łatwością pomieści niezbędne kosmetyki czy artykuły gospodarcze.

Na terenie osiedla znajdują się liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.