Mieszkanie dwupoziomowe

Mieszkanie na sprzedaż
1 595 000,00 PLN , Pow. 149,67 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
149,67 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Ząbki , Bociania
Rok budowy:
2020
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
34964552788
Cena za m2:
10 656,78 PLN
Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Bocianiej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, co zapewnia komfort codziennego życia z dala od miejskiego zgiełku.

Nieruchomość o powierzchni: 149,67 m2, wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, dużą ilością światła dziennego oraz wygodnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia.

Najważniejsze atuty nieruchomości
- funkcjonalny układ
- przestronna, jasna strefa dzienna - kuchnia z wyspą otwartą na jadalnię z balkonem i salon
- 2 łazienki - pierwsza z prysznicem, druga z wanną
- garderoba i dodatkowe schowki
- ogrzewanie podłogowe w całym budynku
- alarm i przygotowane przyłącze do klimatyzacji
- ogrodzona posesja i prywatne miejsce postojowe
- media miejskie: prąd, gaz, woda, kanalizacja

Rozkład pomieszczeń
Parter-
- hall wejściowy
- komunikacja / schody na piętro

I piętro - przestronna strefa dzienna
- duży, jasny salon z jadalnią i wyjściem na balkon
- nowoczesna kuchnia z wyspą, otwarta na część dzienną
- dodatkowy pokój - idealny jako gabinet, pokój gościnny lub sypialnia
- łazienka z prysznicem
- praktyczny schowek

II piętro - strefa prywatna
- 3 komfortowe sypialnie,
- garderoba,
- łazienka z wanną,
- praktyczny schowek

Komunikacja:
Dużym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z Warszawą. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja PKP Ząbki, skąd dojazd do Stacji Warszawa Wileńska zajmuje ok. 7 minut, a do centrum miasta ok 20 minut